• Dovoz vybraného auta od Německého prodejce Volkswagen
 • Nabízíme "fullservis" při nákupu a dovozu aut od německého dealera VW. Všechna auta mají jasný původ a historii a byla servisována u našeho prodejce.

  Nabízíme nákup a dovoz prověřených aut od německého dealera VW Graf Hardenberg GMBH & CO. KG, se kterým dlouhodobě spolupracujeme.
  Tento prodejce má pobočky ve městech blízko švýcarských hranic u Bodamského jezera. Zaměřujeme se především na 1 - 3 roky staré vozy s nájezdem do 100 tkm.
  Díky bonitní klientele prodejce Graf Hardenberg GMBH & CO. KG a díky bohatému regionu, kde tento prodejce působí jsou všechna nabízená auta v perfektním stavu a bylo o ně náležitě pečováno ve značkovém servisu.

  Přímo naproti prodejny Graf Hardenberg GMBH & CO. KG ve městě Tuttlingen máme svoji pobočku. Náš německý obchodní zástupce, který mluví perfektně česky je Vám plně k dispozici a domlouvá obchody s německým prodejcem. Kdykoliv můžeme doplnit aktuální informace / fotografie k Vámi vybranému automobilu. Neváhejte se na nás obrátit a zeptat na to, co Vás zajímá.

  Jsme maximálně transparentní a klademe důraz na to, aby zákazník do detailu věděl, co kupuje a kolik za službu zaplatí.

  Co zahrnuje cena dovozu?
  - práce řidiče 250 Kč / hodina (cca 2.500 Kč)
  - nafta 1.800 km a amortizace nákladního vozu (cca 4.000 Kč)
  - dálniční známka
  - práce našeho německého zástupce a provoz kanceláře
  - zisk Auto Kauf cca 5.000 - 7.000 Kč


  Pokud si najdete sami auto, o které máte zájem a my toto auto nemáme v nabídce, kontaktujte nás a není problém domluvit nákup jakéhokoliv auta z nabídky Graf Hardenberg GMBH & CO. KG.

  • Cena:
  • 14 900 Kč
 • Dovoz vybraného auta od Německého prodejce Volkswagen
  Dovoz vybraného auta od Německého prodejce Volkswagen